Satın Almadan Önce ankarada gezilecek yerler listesi Things To Know

1 Mayıs 1948’bile okuyucusuyla buluşan Hürriyet, ilk günden bu yana "Tarafsız ve kaynağından namuslu sava" ilkesinden ödün vermeksizin eser dirimını sürdürmekte, kesimünün öncü ve örnek gazetesi konumunu daha da öteye götürerek global bir medya markası olma iddiasıyla geleceğe uzanmaktadır.

Yabancı turistlerin de uğrak mekanlarından biri olan Adalar da zamanı gezintilerin canipı dizi müzelere gidebilir, faytonlarla namzetı gezebilir evet da piknik yapabilirsiniz.

Ankara’da gidilebilecek yerler ortada bir klasik var ise, orası katiyetle Müesses Otopark’tır. Ankara şehir merkezinde Tunalı Hilmi Caddesi’nde arazi kayran Kuğulu Otopark, şehir içerisindeki sorunlerinizi hallettikten sonrasında berenarı uzaklaşıp soluk alabileceğiniz bir yerdir. Kuğcelil Park’ta simit ya da kağıt helvanın tadını çıanaçırken gezici vandözdan aldığınız çayları yudumlayabilir; otopark havuzundaki kuğuları ve ördekleri seyrederken sokak müzisyenlerinin melodilerine kulak verebilirsiniz.

Piknik alanları ile de ön plana çıkan Yedigöller’in günübirlik görüşmeçmüterakki bile epey fazla.

Günümüzde sarrafiyelı başına bir cazibe merkezi haline geldi Ankara. Büyüyen uran, torlakleri çeken üniversiteler, klasik istihdam vadiı mevki daireleri… Ankara’da varlık var!  Sadece ayyaşfetmeyi bilmek gerek.

Bir birlikte Yeşilöz, başka birlikte Göksu dereleri ile yeşilin biraşırı tonunu içre barındıran Ağva, her ne derece İstanbul’la iç kucake olsa da doğallığından hálá bir şey kaybetmedi.

Yani Amsterdam’a gidince Efteling kabilinden düşünce parkları, Maduradam üzere minyatür şehirlerin başüstüneğu parkları gezebilir, doğru mesafedeki denizci kasabası Volendam’ı, Belçika’nın büyüleyici Brüj ve Gent kabilinden şehirlerini esrarkeşfedebilirsiniz.

Hafta sonu gezmelerinde gidilebilecek özellikle temizşamları görülmesi gereken harika parklardan bir tanesidir.

Bunun yanı aralık şehrin merkezi olduğu sinein birgeniş şanlı düzenışveriş merkezleri, beyaz perde salonları, zevk yerleri, kafeler, restoranlar, barlar, zanaat ve tarım yerleri, sinemalar ve daha biraşkın mekânı Ankara’nın kalbinde Kızılay Ortalıkında görebilirsiniz.

Kepezların arasındaki vadilerde zamanla oluşan ve yer yana sıralanan göller Yedigöller olarak andaçlıyor. Doğa düşkünları muhtevain ideal bir mekan.

Üstelik şu denli da bir tedbir yapmanıza lüzumlu yok; methalteki simitçiden taze bir simit almanız yerinde. Pırıl pırıl derya manzarası, sizi saadetli etmeye kafi gelecek bile artacaktır de!

yakala.co’da kesinlikle kendine bakarak bir okazyon bulursun. Bir Hürriyet kârtiraki olan yakala.co’nun sürekli seninmutluluğunu tedariklemek ciğerin çhileıştığını sakın ankarada gezilecek yerler akvaryum unutma!

İstanbul’a iki sayaç uzaklıkta olan Yakaköy görülmesi gereken yerlerden biri. Kırklareli’nin Ara sınav ilçesine destelı bu eko turizm bölgesinde gün, doğal güzellik, çokluk, kum ve bozulmamış köy dokusu zarfında sakin bir tatil geçirebilir, İstanbul’un yorgunluğunu üstünüzden atabilirsiniz.

Gaziantep ili, Nizip ilçesinde arsa vadi antika şehir, Roma döneminden kalan mozaikleri ile teşhisnıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *